O NAS

Znajdziesz tu trochę informacji o nas

Nazywam się Patrycja Oparczyk i stworzyłam OneOffice

Kilka lata temu, nie spodziewałam się, że mój pomysł na blog, przyniesie tyle korzyści wielu nowym przedsiębiorcom!

Moja przygoda z księgowością ciągle trwa..

Jeszcze kilka lat temu pracowałam na etacie w biurze rachunkowym. Przez 5 lat przewijałam się przez kilka większych i mniejszych biur rachunkowym, aby przekonać się, że nie jest to sposób w jaki chce pracować.

Oczywiście nie chodzi o samą księgowość. Kocham swoją pracę, lubię pracować z ludźmi. Choć ten zawód nie rozpieszcza ze względu na ciągłe zmiany przepisów, to nie zamieniłabym go na żaden inny.

Chyba, że miałabym zostać szefem kuchni własnej restauracji 🙂 Jednak to takie bardzo odległe plany “na stare lata”.

W biurach, w jakich pracowałam nie podobała mi się organizacja pracy, podejście do klienta i kontakt z nim.

Z tego względu po 5 latach doświadczenia postanowiłam otworzyć własne biuro. I prowadzę je już kilka lat, a liczba moich klientów z miesiąca na miesiąc ciągle się powiększa.

W swojej firmie stawiam przede wszystkim na komfort pracy i kontakty z klientem. Praktycznie działam całkowicie online. Powoduje to dużą elastyczność w przekazywaniu dokumentów przez klientów.

Wygoda to dla mnie podstawa prowadzenia biznesu – zarówno moja, jak i moich klientów.

#ustawadopoduszki powstała po to, aby edukować nowych i przyszłych przedsiębiorców w zakresie świata księgowości.

Kontakt z księgowością i poznanie jej podstawowych pojęć, jest jakby wpisane w prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Choć nie – ja uważam, że powinno być to wpisane w prowadzenie własnej firmy. Niestety w mojej kilkuletniej praktyce pracy z przedsiębiorcami, często spotykam się z faktem, że nie znając pewnych zasad panujących w księgowości, nie radzą sobie oni z prowadzeniem biznesu.

Z tego względu moją misją jest, aby nowi przedsiębiorcy wchodzili we własny biznes z pełną świadomością “księgowych” spraw, które mają ogromny wpływ na ich firmę.

POZNAJMY SIĘ!

NASZ ZESPÓŁ

PATRYCJA, JULIA I WERONIKA

Dumne absolwentki Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu oraz Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na kierunku finanse i rachunkowość. Codziennie zmagamy się z wyzwaniami, jakie serwują nam nasi klienci i zmiany w podatkach.

KAROLINA

Niezawodna inżynier informatyki z dyplomem Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza na Wydziale Matematyki i Informatyki. Czuwa nad naszymi sprzętami, działa jako programistka, a czasem nawet próbuje sił jako księgowa.

NERO

Nasza biurowa miłość – ekspert od regulowania stresu, wprowadzania uśmiechu i dobrej zabawy.

TO CO NAS ŁĄCZY to miłość do planszówek, podróży i morza.